Zpět

O projektu

Mobilní aplikace pro turistickou oblast Hradecko vznikla  v rámci projektu "Hradecko – destinace pro turistu 3. tisíciletí", reg. číslo CZ.1.13/3.2.00/37.01346, jehož nositelem je Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, s.r.o. a který je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

Cílem aktivity je vytvoření bezplatného mobilního webu a aplikace – turistického průvodce, který usnadní návštěvníkům navigaci na území Hradecka, umožní vyhledávat turistické cíle v jejich okolí s cílem zlepšit kvalitu pobytu návštěvníka a případně prodloužit jeho pobyt širokou nabídkou služeb a turistických cílů v turistické oblasti.

ROP NUTS II SeverovýchodPublicita EU

 

 

 


Zásady ochrany osobních údajů

Aplikace používá geolokaci pouze k určení polohy uživatele pro účely zakreslení na mapovém podkladu a určení vzdálenosti k vyhledaným objektům. Údaje o poloze uživatele nejsou z aplikace nikam zasílány ani shromažďovány. Pokud si nepřejete používat geolokaci, můžete ji vypnout.

Při měření a analýze návštěvnosti je využíváno služby Google Analytics provozované společností Google, Inc. v rámci které jsou zjištěné IP adresy anonymizovány a je vypnutá služba remarketing. Uchovávání údajů o uživatelích není časově omezeno.