Zpět

Hotel U královny Elišky

Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Malé náměstí 117, 500 03 Hradec Králové
GPS 50°12'38"N 15°50'10"E (xx km)
239 m nad mořem
Malé náměstí 117, 500 03 Hradec Králové'})" > Přidat do plánovače Přidat do plánovače
swipe

V hotelu jsou prostory pro kongresy, školení, semináře, prezentace, pracovní jednání, pracovní snídaně nebo pořádání svatebních hostin, rodinných nebo firemních oslav a společenských akcí. Všechny konferenční prostory mají internetové připojení Wi-Fi. Kongresový sál s kapacitou 100 míst při divadelním uspořádání nebo 70 míst při školním uspořádání je velice oblíbeným místem pro pořádání různých akcí.Je umístěn v zadním traktu hotelu,v jarních a letních měsících lze využít také přilehlou terasu, která je v klidové zóně parku. Kongresový sál je vybaven moderním nábytkem s pohodlnými židlemi, technikou (dataprojektor, plátno, ozvučení včetně mikrofonů a flipcharty). Samozřejmostí je zajištění gastronomických služeb po dobu akcí včetně možnosti využití barového zázemí. Jednací salónek s kapacitou maximálně 12 osob je vyhledávaným místem pro firemní jednání, pracovní obědy nebo snídaně, školení a pracovní setkání v klidném prostředí. Je vybaven plátnem a flipchartem. Hotelové salónky, které nabízíme vždy jeden v prvním a druhém patře hotelu se svojí kapacitou max. 4 - 6 osob jsou využívány k pracovním schůzkám, pohovorům, výběrovým řízením nebo jsou využívány jako kancelář při dlouhodobějším pobytu v hotelu.


Poskytované služby a vybavení barmanská show, cateringové služby, data / video projektor, degustace vín, dekorace (živé a umělé květiny, státní vlajky, textilní dekorace), dopravní služby (transfery, taxi apod.), fax, flip-chart, fotografické služby, hostesky, kopírka, laserové ukazovátko, ohňostroj, osvětlovací technika, ozvučení, paravany, pořadatelská služba, promítací plátno, řečnický pult, reprodukovaná hudba / diskžokej, sekretářské služby, tlumočnické a překladatelské služby, WiFi, zpětný projektor
Max.kapacita největšího sálu (spojených sálů) 60 divadelní uspořádání 60 raut (A)
Celková kapacita pro max. 200 osob
počet sálů a salónků: 4
Rok výstavby 1999
Rok poslední rekonstrukce 2011
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 15, zdarma
  • kapacita autobusy: 2, zdarma

Kongresové sály

A

kapacita "Divadlo"60
kapacita "Raut"60

B

kapacita "Divadlo"50
kapacita "Raut"60

C

kapacita "Raut"20

D

kapacita "Raut"60
Spojení A+C+D